Róża dla Mistrza
wtorek, 22, sierpień 2017 22:18 Bożena Sałacińska

 Spotkanie autorskie

W Kujawsko - Pomorskim Centrum Kultury w Salonie Hoffmana można oglądać tylko do 31 sierpnia obrazy Zbigniewa Wypijewskiego, dwukrotnego laureata Nagrody im. Teofila Ociepki. Wernisaz wystawy odbył się dnia 22 czerwca br.
( fotorelacja - http://kutw.pl/niepokorny )

- Z naszym Artystą spotykamy się regularnie na wystawach. Oglądamy jego prace w prywatnej galerii. Chętnie rozmawiamy o obrazach, inspiracjach twórczych. Imponuje nam jego płodność artystyczna. Całe mieszkanie Zbyszka wypełnione jest obrazami. Są na wszystkich ścianach, w każdej wolnej przestrzeni. Zbyszek jest świetnym kolegą, zawsze zaraża uśmiechem i radością życia - mówi Mieczysława Knitter.

- Lubię oglądać obrazy naszego kolegi. Są wyjątkowe z powodu swojej oryginalności widzenia świata. Nie zawsze wszystko jest dla mnie zrozumiałe, ale przez to są wyjątkowe i inspirujące - stwierdza Bożena Wysocka.

- Jestem bardzo zadowolony ze wsparcia moich kolegów i koleżanek z Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Bydgoszczy. Mam stałych wielbicieli i przyjaciół, którzy mi wiernie kibicują i cieszą się moją radością i sukcesami artystycznymi - mówi wzruszony Zbigniew Wypijewski.

View the embedded image gallery online at:
http://kutw.pl/roza-dla-mistrza#sigProGalleriabfc623353e

Zdjecia: Bożena Sałacińska, Edwin Bir

 

Komentarze   

 
0 #4 Danuta 2017-09-17 09:14
Na tej wystawie nie byłam,ale obrazy znam i podziwiam.Zachw yca mnie wielki artyzm bardzo skromnego,ale wielkiego duszą Zbyszka :)
Cytować
 
 
+4 #3 BożenaS. 2017-08-24 19:35
Zdjęcia w "krzywym zwierciadle" są autorstwa Edwina Bira.
Cytować
 
 
+5 #2 WI - FI 2017-08-23 07:12
To MY " KAMARYLA " Zbigniewa : zadziwieni iluzją i wyobrażnią ARTYSTY. Trwamy, podziwiamy, ironizujemy i..... oczekujemy : GRAND PRIX Marszałka Kujawsko-Pomors kiego na konkursie w Toruniu dla naszego Zbyszka !!!
Cytować
 
 
+5 #1 Zbigniew 2017-08-23 05:57
Dziękuję wszystkim za przybycie, oglądanie mojej wystawy , miałem swoje pięć minut
Cytować
 

Dodaj komentarz