Salwy śmiechu nad Brdą
czwartek, 10, sierpień 2017 23:29 Bożena Sałacińska

 Występ Kabaretu Skeczów Męczących

Salwy śmiechu roznosiły się po nadbrzeżu Brdy - tak bydgoszczanie reagowali na kolejny występ kabaretowy. Słuchacze Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, jak zwykle zameldowali się licznie w amfiteatrze przy Operze Nova w Bydgoszczy.
Bydgoska publiczność jak zwykle nie zawiodła. Wszystkie siedzenia amfiteatru były zajęte na godzinę  przed występem. Wypelnione były rownież bulwary i Most Jana Kiepury. Wszyscy chcieli zobaczyć przecież występ Kabaretu Skeczów Męczących.

Grupa przedstawiła m.in. skecz z niesforną przedszkolanką, Puerto i Rico, pacjenta, w którego wcielił się Jarosław Sadza. Odgrywając skecz „Potop-Reaktywacja” prowadzący zapowiedział, że to będzie opowieść z przyszłości. Chwilę potem na scenę weszła dostojnym krokiem ubrana w sutannę postać i przy muzyce z czołówki telewizyjnych wiadomości przywitała widzów: – Wiadomości. Telewizja Polska. Szczęść Boże. Wybuchła salwa śmiechu.

Zachęcamy Was, żebyście wchodzili na nasz profil na Facebook i komentowali to, co i jak robimy. Piszcie czy podobają się Wam prezentowane przez nas skeczemówili członkowie Kabaretu Skeczów Męczących. Zażartowali, że interesują ich  tylko pozytywne opinie, bo negatywne -  skasują.

- Kolejny występ grupy kabaretowej bardzo mi się podobał. Jest to dla mnie czas na całkowite wyłączenie się z życia codziennego, chwila zapomnienia i radości, bo przecież śmiech to zdrowie - śmieje się rozbawiona występem, Lidia Pielarska.

View the embedded image gallery online at:
http://kutw.pl/salwy-smiechu-nad-brda#sigProGalleria26b4916eb2

Zdjęcia: Bożena Sałacińska, Kabaret Skeczów Męczących

 

Dodaj komentarz