SEKCJE

Sekcje Artystyczne

Zespół Tańca Dawnego „Kazimierki”

Prowadząca mgr Marta NAWACZYK

kontakt: 603 288 245
mail: ufcia007@wp.pl

Zespół Wokalny „A-nutki”

Prowadząca mgr Agata PUFAL

kontakt : 603 722 903
mail: agata.pufal@gmail.com

Zespół Wokalny ”Okazjonalni”

Prowadząca: Renata REPINSKA

kontakt: 509 206 135
mail: renata-repinska@wp.pl

Teatr Jednego Aktora

Elżbieta Rogowska

kontakt: 601 242 616
mail: elzbieta_rogowska@hotmail.com

Grupa Form Różnych „Trzeci oddech”

Prowadzący: Tadeusz KOCHAŃSKI

tel. 605 488 908
mail: tadkoch1 <tadkoch1@wp.pl>

Klub „Casimirus”

Kierownik: Bożena SAŁACIŃSKA

tel. stacj. 52 52 0 61 61
kom. 666 311 267
mail: bozena@salacinska.pl

Klub „Pegaz”

Kierownik: Renata REPIŃSKA

tel. 509 206 135
mail: renata-repinska@wp.pl

Origami

Instruktorka – Anna KUŚ

tel. 696 071 227
mail: anetta.kus@wp.pl

Decoupage

Instruktorki: Balbina CZARNECKA, Łucja MAKOWSKA

tel. 600 270 646
mail: balczarn@poczta.onet.pl
tel. 600 911 022
mail: lucymakow@poczta.onet.pl

Rękodzieła artystycznego

Instruktorka: Małgorzata BRUZDA

tel. 667 148 134
mail: gosia150853@o2.pl

Malarska

Koordynatorka: Elżbieta ŁUKOMSKA

tel. 793 606 560
mail: e.lukomska@interia.pl

Literacko-poetycka

Prowadząca: Helena WYRZYKOWSKA

tel. 503 528 654
mail: helenawyrzykowska@wp.pl

Kultura i sztuka

Koordynatorka: Mieczysława KNITTER

tel. 513 847 043
mail: miecia.knitter@gmail.com

Miłośników muzyki poważnej

Koordynator: Józef SARNOWSKI

tel. 668 415 182
mail: jozef.sarnowski@gmail.com

Sekcje sportowe:

Rowerowa

Prowadzący: Andrzej ZASADA

tel. 504 009 341
mail: zandras950@wp.pl

Nordic walking

Prowadzący: Marian MALINOWSKI

tel. 691 708 314
mail: malinowskim@interia.eu

Brydża sportowego dla początkujących

Instruktorzy: Hanna i Marian MALINOWSCY

Hanna: tel. 691 387 591
Marian: tel. 691 708 314
mail: malinowskim@interia.eu

Brydża sportowego dla zaawansowanych

Prowadząca: Alina WIŚNIEWSKA

tel. 504 874 381
mail: alinawisniewska50@gmail.com

Tai-chi

Prowadzący zajęcia: Mariusz PIETRZAK
Koordynator: Anna KAŻMIERCZAK

tel. 691 632 440
mail: anna.j.kazmierczak@gmail.com

Szachy

Prowadzący: Marek KUCHARSKI

tel. 883 222 571
mail: kjerzy63@gmail.com

Koordynatorka: Grażyna ZIÓŁKOWSKA

tel. 661 793 406
mail: ziolkowskag@wp.pl

Sekcje przedmiotowe

Historyczna – historia Polski

Wykładowca: Małgorzata JAROCIŃSKA

tel. 662 069 209
mail: gjarocinska@gmail.com

koordynatorka: Janina LACKNER

tel. 606 259 595
mail: janka_lackner@onet.pl

Krajoznawczo – turystyczna

Organizatorka wyjazdów pobytowych krajowych i zagranicznych – Bożena SAŁACIŃSKA

tel. stacj. 52 52 0 61 61
kom. 666 311 267
mail: bozena@salacinska.pl

Rodzinnych przewodników po Bydgoszczy

Koordynatorka: Renata REPIŃSKA

tel. 509 206 135
mail: renata-repinska@wp.pl

Kursy:

Szybkiego czytania i zapamiętywania

Trenerka Bożena SAŁACIŃSKA

tel. stacj. 52 52 0 61 61
kom. 666 311 267

Płatne kursy organizowane przez UKW

lektorat języka angielskiego,lektorat języka niemieckiego, komputerowe dla początkujących, komputerowe dla zaawansowanych

Koordynatorka: Kamila SZATKOWSKA

tel. 52 325 92 42