Seniorzy z Rakoniewic w Ratuszowej!
niedziela, 29, maj 2016 18:15 Bożena Sałacińska

W naszym regionie swoją majówkę spędzili seniorzy ze Stowarzyszenia "Złota Jesień" z Rakoniewic k/Grodziska Wielkopolskiego.

 

W roku ubiegłym gościliśmy seniorów z Grodziska Wielkopolskiego. Jedną z uczestniczek wycieczki do naszego grodu była wtedy Hanna Gula. To ona w tym roku przywiozła do Bydgoszczy seniorów ze swojego stowarzyszenia.

- Obydwie grupy przyjechały do Bydgoszczy na moje zaproszenie. W swoim zwyczaju mam zabieranie na wyjazdy materiałów reklamujących nasze miasto. Lubię również chwalić się grodem Króla Kazimierza Wielkiego. Z obydwiema paniami spotkałyśmy się na szkoleniu Fundacji "Ziemia i Ludzie". Poznawaliśmy wtedy program "Bioróżnorodność - to także MY" - wspomina Bożena Sałacińska.

Z grupą z Rakoniewic spotkaliśmy się, w naszej ulubionej, restauracji "Ratuszowa". KUTW reprezentowali: Lilka Kazubowska, Basia i Tadeusz Kochańscy oraz Bożena Sałacińska.

Nasz duet kabaretowy brawurowo zaprezentował się w skeczach i dwóch monologach. Podczas wspólnych śpiewów dzielnie wtórowała im Lilka. Nasi artyści przygotowali dla gości ksero ulubionych piosenek. Najchętniej  śpiewano  "Emeryturę". Na zakończenie wspaniałego spotkania KUTW-owicze wręczyli gościom materiały reklamowe z naszego miasta. Mają  one zachęcić do ponownego odwiedzenia miasta.


Komentarze   

 
+1 #10 Dorota 2016-06-02 21:51
Cytując słowa piosenki:
...,,choć skromnie w portfelu, ciesz się przyjacielu, że chodzisz - że patrzysz-że żyjesz, ciesz się z każdej chwili, bo wszyscy są mili, nic złego nie wpisuj w swój rejestr"...
Cieszymy się każdym dniem i mile wspominamy czas spędzony z Wami. Jeszcze raz wielkie dzięki za okazaną nam życzliwość i gościnność.
Cytować
 
 
+2 #9 Jadwiga 2016-06-01 20:41
O ! super są już fotki, ludzie całkiem
radośni. Było rodzinnie,terapeutycznie
(śmiech)...Dla przedstawicieli Kazimierzowskie go Uniwersytetu Trzeciego
Wieku za występy artystyczne wielkie dzięki.
Cytować
 
 
+4 #8 Tadeusz.K 2016-06-01 09:48
Dla całej grupy z Rakoniewic za zgotowanie znakomitej atmosfery serdeczne dzięki.Niezmier nie miło było nam spotkać się z Wami tego wieczoru w restauracji "Ratuszowa"
Cytować
 
 
+6 #7 Hanna Gula 2016-05-31 11:17
Kochani Basiu z Tadeuszem, Bożenko i Lilko, naprawdę było wspaniale. Przyjemność i radość jaką nam sprawiliście jest nie do opisania. Przeglądam zdjęcia, radość i uśmiech na twarzach mojej grupy widać gołym okiem i nie da się ukryć zadowolenia jakie sprawiliście.
Ja jestem szczęśliwa, że w gronie moich znajomych są tak wspaniałe osoby, które całkowicie ze szczerego serca dały nam z siebie tak wiele.
Uważam, iż radość, którą niesiesz innym wraca do ciebie w dwójnasób.
Bożenko, Lilko, Basiu, Tadziu życzę Wam takiej radości .
Cytować
 
 
+6 #6 Hanna Gula 2016-05-31 08:38
DZIĘKUJĘ ,serdecznie dziękuję , gorąco dziękuję , naprawdę nie wiem jak mam Wam dziękować. Bożenka,Lilka,B asia oraz Tadeusz zorganizowali nam wspaniałe artystyczne spotkanie. Duet kabaretowy czyli Basia z Tadeuszem byli wspaniali. Moja grupa stwierdziła, iż widać że to urodzeni aktorzy. Wspólne śpiewanie którego inspiratorami byliście wręczając nam teksty było i jest niezapomniane . Piosenka Emerytura - super. Naprawdę daliście nam dużo radości.Tego wieczoru nie zapomnimy. Bardzo dziękuję.
Cytować
 
 
+6 #5 BożenaS. 2016-05-30 22:20
Basi, Lilce i Tadeuszowi dziękuję za piękna prezentację. Dowiedliście, że potraficie rozbawić swoim talentem i kunsztem aktorskim, każdą grupę niezależnie od wieku.
Cytować
 
 
+3 #4 BożenaS. 2016-05-30 22:17
Bardzo cieszę się z miłego spotkania z seniorami z Rakoniewic. Jest to kolejna grupa, która zaszczyciła nas swoją obecnością. Dziękujemy !
Cytować
 
 
+1 #3 BożenaS. 2016-05-30 12:07
Zdjęcia opublikowane są na Facebook - Kazimierzowski Uniwersytet Trzeciego Wieku, Bożena Sałacińska, Miłosz Sałaciński
Cytować
 
 
+1 #2 Jadwiga 2016-05-29 21:09
Było sympatycznie i bardzo miło. Szkoda,
że nie ma zdjęć.
Cytować
 
 
+2 #1 BożenaS. 2016-05-29 19:24
Przepraszam, mam problem ze stroną. Nie chcą opublikować się zdjęcia.
Cytować
 

Dodaj komentarz