Skorzystasz z zaproszenia ?
poniedziałek, 30, kwiecień 2018 20:04 Bożena Sałacińska

 Na siłowni i sali gimnastycznej

Słuchacze Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Bydgoszczy zostali zaproszeni do Klubu Fit4You Healthy Style, znajdującegoo się w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 1, w dawnej Drukarni, na poziomie -1.
Menagerka, Agnieszka Baranowska zaprezentowała seniorom ofertę klubu.

- Jesteśmy prozdrowotnym klubem fitness i siłownią w jednym. Działamy od 1.02.2018. Naszym celem nadrzędnym jest  zdrowie fizyczne i psychiczne seniorów. Posiadamy bardzo szeroki wachlarz zajęć fitness i pragniemy go pernamentnie poszerzać w oparciu o potrzeby zainteresowanych - powiedziała Agnieszka Baranowska.

- W czasie spotkania dowiedzieliśmy się o proponowanych zajęciach dla różnych grup wiekowych. Zobaczyliśmy ćwiczenia  z jogi, salę fitness, siłownię. Wszystkie urządzenia przetestowaliśmy, są sprawne, bo nic nie popsułyśmy - mówi z uśmiechem zadowolona Miecia Knitter.

- Spotkanie z słuchaczkami KUTW było bardzo sympatyczne. Panie żywo interesowały się różnymi formami zajęć i ćwiczeń.  Powiedziałam, iż wiek nie stanowi przeszkód w podejmowaniu aktywności fizycznej. Można się przecież wspaniale bawić i spędzać czas z przyjaciółmi. Na zakończenie naszego spotkania przekazałam 40 jednorazowych bezpłatnych wejściówek, aby chętni mogli skorzystać z zajęć i zobaczyć jak wygląda nasz klub - powiedziała menagerka Klubu Fit4You Healthy Style,

- Karnety wykorzystamy w maju. Będą to prawdopodobnie dwa piątki. Terminy nie są jeszcze ustalone. Klub proponuje nam zajęcia jogi i siłownię. Wszystko będzie dostosowane do naszych możliwości - uzupełnia Bożena Sałacińska.

View the embedded image gallery online at:
http://kutw.pl/skorzystasz-z-zaproszenia#sigProGalleriadb5767bf38

Zdjęcia: Bożena Sałacińska

 

Komentarze   

 
+1 #1 Agnieszka 2018-05-04 13:13
Fantastyczne zdjęcia, fantastycznie spędzony czas i seniorki jakie zadowolone!
pozdrawiam!
Cytować
 

Dodaj komentarz