Smutne kobiety Elki
czwartek, 19, styczeń 2017 21:14 Bożena Sałacińska

 Wernisaż Eli Rogowskiej

W Bibliotece Publicznej na Bartodziejach, swoje obrazy przedstawiła słuchaczka KUTW, Elka Rogowska. Swój wernisaż zatytułowała "Kobieta w malarstwie".
Autorka prac szczegółowo opowiedziała o swoich inspiracjach, technikach malarskich oraz o prezentowanych obrazach.Jej wypowiedź na temat tryptyku "smutnych kobiet", była pięknym opowiadaniem o samotności kobiety w dużym mieście.
Bohaterka dnia, Elka Rogowska to osoba o wielu talentach. Pisze scenariusze przedstawień, które samodzielnie reżyseruje. Kieruje z sukcesem grupą artystyczną "Teatrzyk". Gra na pianinie. Jest laureatką nagrody literackiej. Jej opowiadanie zostało docenione przez warszawskie jury. Do tego jeszcze jest mistrzynią kuchni japońskiej.
Na wystawę prac koleżanki, licznie przybyli słuchacze KUTW. Przy kawie i ciasteczkach prowadzono rozmowy, które były wyrazem podziwu i dumy z uzdolnionej koleżanki.

View the embedded image gallery online at:
http://kutw.pl/smutne-kobiety-elki#sigProGalleria695b50adfe

Zdjęcia: Edwin Bir, Bożena Sałacińska, Zbigniew Szymański

 

Komentarze   

 
+2 #3 Jadzia O 2017-01-22 11:52
Elu gratujuję sukcesów.Mam nadzieję,że Twój talent nadal nas będzie zaskakiwał nowymi pomysłami.
Cytować
 
 
+4 #2 Andrzej 2017-01-20 12:21
Elu, pięknie się rozwijasz. Podobnie jak inni podziwiam Twoje talenty. A na wystawie zaprezentowałaś jeszcze jeden - gawędziarski. Bardzo ciekawie wprowadziłaś nas w temat, który Cię pasjonuje.
Cytować
 
 
+4 #1 Ela Rogowska 2017-01-20 08:30
Kochani ! Jedno wielkie DZIEKUJE. Za to,że byliście,za to,że jesteśmy razem na KUTW , za piękne zdjęcia a Bożence za tak pochlebną recenzję.
Chyba moje kobiety z obrazów się uśmiechną hahaha.
Jeszcze raz dziękuję.
Cytować
 

Dodaj komentarz