Spacer z kobietą sukcesu
piątek, 17, luty 2017 17:03 Bożena Sałacińska

 W słońcu po lodzie

W słoneczne, czwartkowe  przedpołudnie spotkała się grupa uprawiająca nordic walking. Wspólny spacer rozpoczął się od udekorowania Lilki Kazubowskiej papierową szarfą. To była nagroda dla scenarzystki, reżyserki, organizatorki spotkania z poezją Bułata Okudżawy. W trakcie spaceru rozmawialiśmy o sukcesie nowej grupy. Pojawiły się już nowe propozycje spotkań.

Spacer z kijkami był niezwykły. W pięknym słońcu szliśmy uważnie po oblodzonych ścieżkach. Niestety bohaterka dnia poprzedniego, Lilka, miała spotkanie z runem leśnym. Potknęła się o nieduży konar. Na szczęście nic jej się nie stało.

Kolejne spacery odbywać się będą w piątki o godz. 10-oo. Zmiany dokonał Tadziu Kochański na prośbę tych, którzy nie mogli do tej pory w nich uczestniczyć.
 
- Osobiście zachęcam do spacerów wszystkie osoby, które chcą utrzymać kondycję fizyczną jak najdłużej. Poza tym treningowo powinni w nich uczestniczyć osoby wyjeżdżające do Pekinu. Podczas takich spacerów można przygotować się kondycyjnie do długich spacerów i wycieczek po azjatyckiej stolicy - mówi z przekonaniem Bożena Sałacińska.


Zdjęcia: Bożena Sałacińska, Edwin Bir

 

Komentarze   

 
+1 #4 Alicja 2017-02-23 18:06
Lila gratulacje.
Cytować
 
 
0 #3 Barbara P. 2017-02-18 06:59
Poprawiam się ale wcześniej tego nie widziałam. Wszystkie zdjęcia są ładne.Brawa dla fotografów.
Cytować
 
 
+1 #2 Barbara P. 2017-02-17 19:17
Wielkie brawa dla naszej Fotografki.Zdję cia są super.
Cytować
 
 
+2 #1 Barbara P. 2017-02-17 19:16
Och , jak przyjemnie było wczoraj na spacerze! Piękna słoneczna pogoda, doskonałe jak zawsze humory i dużo radości z wspólnego przebywania na łonie natury.Tylko tradycyjnej kawy brakowało.
Do zobaczenia w najbliższy piątek!!!
Cytować
 

Dodaj komentarz