Spacer z Renatą
niedziela, 29, maj 2016 20:29 Bożena Sałacińska

Spacer z przewodzniczką podzinną

Nasi Przyjaciele ze Stowarzyszenia "Złota Jesień" z Rakoniewic, nocowali w Hotelu "Ratuszowy". Zaraz po pysznym, niedzielnym śniadaniu, seniorzy wybrali się na spacer po mieście. Przewodniczką grupy była Renata Repińska, kierowniczka "Przewodników Rodzinnych" KUTW.

Renata oprowadziła naszych gości po Starówce. Zwróciła uwagę na historię i piękno naszego miasta. Następnie pokazała miasto od strony wody. Podczas rejsu tramwajem wodnym "Słonecznik" opowiedziała o rozwijającym się mieście. Był czas również na prezentację piosenek o Bydgoszczy. Zaśpiewała  m.in. swoją piosenkę "Nad Brdą i nad Wisłą". Najbardziej naszym gościom podobała się piosenka, którą napisała sama przewodniczka.
Śpiewaliśmy również hymn seniorów, który jest rownież autorstwa Renaty. Niestety w internecie funkcjonuje jako ogólnopolski hymn seniorów - "autor tekstu nieznany". Szkoda !

Nasi goście byli z pobytu w Bydgoszczy i regionie byli bardzo zadowoleni. Obiecują, że wrócą ponownie do naszego miasta, aby obejrzeć przedstawienie w Operze Nova" i zwiedzić to, czego podczas tego pobytu nie udało się zobaczyć.

View the embedded image gallery online at:
http://kutw.pl/spacer-z-renata#sigProGalleria077a0fb884

Komentarze   

 
+4 #6 Teresa 2016-05-31 20:06
Drodzy Państwo jestem pod wrażeniem Waszej werwy ,zaangażowania i pogody ducha.Spotkanie z Wami to prawdziwa przyjemność.Bra wo Wy!!!
Dziękuję za miłe spotkanie i poświęcony czas.
Cytować
 
 
+5 #5 Hanna Gula 2016-05-31 10:28
DZIĘKUJĘ,z całego serca dziękuję BOŻENIE SAŁACIŃSKIEJ za zorganizowanie nam pobytu w Waszej pięknej Bydgoszczy.
Jestem wdzięczna RENACIE REPIŃSKIEJ za oprowadzenie nas po Starówce oraz pokazania nam jej od strony wody . Kunszt Renaty nie do podrobienia.
Renatko , opowiadając nam historię Bydgoszczy i pokazując nam wszystkie perełki Starówki , udowodniłaś jakim Skarbem jesteś. Śpiewasz, piszesz teksty , po prostu jesteś wspaniała.
Bożenko, dziękuję za zdjęcia jakie nam zrobiłaś. Uwieczniłaś nasz pobyt , na pewno go nie zapomnimy.
„Wasza miłość do Waszego miasta Bydgoszcz jest wielka a miłość do ludzi jeszcze większa” - tak bym to określiła, bo widać to po Waszych czynach.
Poświęciłyście nam swój czas, włożyłyście w ten nasz pobyt dużo serca, za co jestem Wam bardzo wdzięczna. Pozostaniecie w moim sercu na zawsze. Dziękuje!
Cytować
 
 
+3 #4 BożenaS. 2016-05-30 22:28
Dumna jestem z tego, że wśród nas są zdolni, utalentowani słuchacze. Mamy ogromny potencjał, który musimy pielęgnować i cały czas rozwijać! W piątek - we Włocławku zaprezentują swój talent: malarze, Kazimierki, Kochańscy, Teatrzyk.
Z przyjemnością będę wszystkim kibicować!
Cytować
 
 
+3 #3 BożenaS. 2016-05-30 22:25
Dziękuję Renacie za piękną prezentację naszego miasta. Istotne jest również to, że w niedzielę znalazła czas dla naszych gości.
Cytować
 
 
+3 #2 Krystyna 2016-05-29 23:07
Gratuluję - jak dobrze,że możemy pochwalić się naszym pięknym miastem i przekazać garść informacji seniorom,odwied zających nasz gród.
Cytować
 
 
+5 #1 Dorota 2016-05-29 22:18
Serdecznie dziękuję za miłe przyjęcie nas w Bydgoszczy. Zarówno nasze spotkanie z Waszymi aktorami, jak i przybliżenie nam historii i piękna Bydgoszczy przez panią Renatę na długo pozostanie w naszej pamięci.
Cytować
 

Dodaj komentarz