Śpiewaczka operowa i A-nutki
sobota, 03, czerwiec 2017 17:05 Bożena Sałacińska

 W Restauracji "Maestra"

Miłośnicy elitarnej kultury spotkali się na prestiżowym koncercie Bella Italia 2017 - Święto Włoch. Koncert odbył się z okazji przypadającego 2 czerwca Narodowego Święta Włoch oraz 20-lecia istnienia Towarzystwa Polsko - Włoskiego w Bydgoszczy. Koncert Bella Italia odbył się w Restauracji Maestra.

Gwiazdą wieczoru była ceniona na świecie, ale mało znana w Polsce, artystka operowa - Dominika Zamara, której akompaniował również ceniony poza granicami kraju, pianista i kameralista - Bartłomiej Wezner. W przerwie gościnnie wystąpił Zespół Wokalny "A-nutki" wywodzący się z Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Bydgoszczy. Do brawurowego występu grupę seniorów przygotowała - dyrygentka, Agata Pufal. Występ został nagrodzony gromkimi brawami przez licznie zebraną publiczność.  Imprezę prowadziła prezenterka, konferansjerka oraz  rzeczniczka prasowa Towarzystwa Polsko Włoskiego i - Edyta Starczewska.


Zdjęcia:  Bożena Sałacińska

 

Komentarze   

 
+1 #3 BożenaS. 2017-06-04 17:24
Z nieukrywaną dumą oglądałam, słuchałam i fotografowałam Wasz występ.Było SUPER!
Cytować
 
 
+1 #2 Danuta 2017-06-04 10:01
Cieszymy się z udanego koncertu na którym mogliśmy zadebiutować w tle tak znakomitej artystki operowej jaką jest p.Dominika Zamara, aplauz na sali dodawał nam skrzydeł :) Dziękujemy za wyróżnienie.
Cytować
 
 
+1 #1 Basia P 2017-06-03 21:29
Wielkie brawa i podziękowania dla Zespołu A-nutki za piękne wykonanie piosenek oraz za super prezentację. Byliście ozdobą wieczoru.
Jestem dumna ,że mam takie koleżeństwo.Bra wo!!!
Cytować
 

Dodaj komentarz