"Teatrzyk" - kolędował na Kapuściskach
wtorek, 03, styczeń 2017 18:39 Bożena Sałacińska

 W Domu Dziennego Pobytu "Kapuściska".

- "Teatrzyk" naszego Uniwersytetu  w poszerzonym składzie wystąpił ponownie w DDP "Kapuściska". Aby przedłużyć atmosferę Swiąt , zaśpiewaliśmy dobrze znane wszystkim kolędy, przeplatane wierszami o tematyce bożonarodzeniowej. Piękne polskie kolędy śpiewali z nami dosłownie wszyscy uczestnicy naszego mini  koncertu. Andrzej  Zasada przekazał życzenia na Nowy Rok ,a następnie trzymając się za ręcę zaśpiewaliśmy "Cichą noc". W tym miłym nastroju kończąc nasz występ,  Ewa i Andrzej zaśpiewali pieśń "Przekażcie sobie znak pokoju". Było bardzo miło i wzruszenie udzieliło się nam wszystkim. Po występie miałam przyjemność obejrzeć kronikę DDP,w której znalazła się piękna fotografia. Była to relacja z naszego ostatniego występu.pt "Obraz malowany poezją Agnieszki Osieckiej - relacjonuje Elżbieta Rogowska.


Zdjęcia: Miecia Knitter

 

Komentarze   

 
+3 #4 Basia P 2017-01-04 20:46
Wielkie brawa i podziękowania dla Koleżeństwa z KUTW-y za występ a przede wszystkim za radość sprawioną mieszkańcom DDP,,Kapuściska ,,.
Swoim ,,kolędowaniem, , ucieszyliście tak wiele osób!!
Cytować
 
 
+2 #3 Ela Rogowska 2017-01-03 20:43
Osobne życzenia na Nowy Rok składam wszystkim koleżankom i kolegom z KUTW oraz dalszej wspólnej pracy i zabawy w przygotowywaniu następnego przedstawienia dla zespołu "Teatrzyk"
Cytować
 
 
+1 #2 Ela Rogowska 2017-01-03 20:40
Podziękowanie dla wspaniałych aktorów i dla koleżanki Mieci Knitter za zorganizowanie występu.
Cytować
 
 
+2 #1 Ela Rogowska 2017-01-03 20:37
Podziękowania dla kierownictwa DDP "Kapuściska"za miłe przyjęcia z życzeniami "Do siego roku"
Cytować
 

Dodaj komentarz