"Teatrzyk" na gościnnych występach
środa, 04, maj 2016 20:38 Bożena Sałacińska

 

W Sue Ryder

"Teatrzyk" KUTW wystąpił z przedstawieniem "Obraz malowany poezją Agnieszki Osieckiej" w Centrum Trzeciego Wieku im. Sue Ryder w Fordonie. Była to dla nas duża przyjemnośc pokazać się przed tak szanowną publicznością.

- Seniorzy w Centrum Trzeciego Wieku przyjęli nas niezwykle miło częstując kawą i własnymi wypiekami. Nasze przedstawienie zostało przyjęte bardzo miło i myślę, że się podobało sądząc po brawach i podziękowaniach. Po spektaklu mieliśmy okazję wysłuchać wspaniałą Seniorkę - panią Bogusię, która przedstawiła się we własnym repertuarze. Zaśpiewała kilka piosenek przypominając nam lata młodości. Została nagrodzona ogromnymi brawami. W podziękowaniu Ewa i Andrzej Zasadowie również zaśpiewali piosenkę. Na koniec naszej wizyty w Centrum, otrzymaliśmy doniczkę kwiatów wykonaną własnoręcznie przez Seniorów. Znajdzie ona swoje miejsce w naszej salce spotkań w UKW, jako miła pamiątka z naszego występu. W imieniu zespołu, który wystąpił w Centrum, chciałabym podziękować bardzo serdecznie pani Róży oraz pracownikom placówki za tak sympatyczne przyjęcie. Wszyscy, którzy wzięli udział w spotkaniu, mam nadzieję miło spędzili czas, a wrażenia ze spotkania z Seniorami z Centrum pozostaną w naszej pamięci - mówi wzruszona kierowniczka grupy, rezyserka, scenografka - Elżbieta Rogowska.

Zdjęcia: Halina Idzikowska - Banasiak
Tekst: Elżbieta Rogowska 

Komentarze   

 
0 #1 Ewa i Andrzej Zasada 2016-05-04 21:07
Dziękujemy za okazaną serdeczność, ciepłe przyjęcie, za łzy wzruszenia. Było nam bardzo miło gościć w Centrum Trzeciego Wieku w Fordonie.
Cytować
 

Dodaj komentarz