W Kancelarii Prezesa Rady Ministrów
środa, 23, marzec 2016 21:30 Bożena Sałacińska

 

Konferencja "Wsparcie spoleczeństwa obywatelskiego w Polsce - nowe otwarcie"

"Wsparcie Społeczeństwa Obywatelskiego w Polsce – Nowe Otwarcie"

Premier Beata Szydło wzięła udział w konferencji „Wsparcie Społeczeństwa Obywatelskiego w Polsce – Nowe Otwarcie”.
 
Celem konferencji, która odbyła się w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w dniu 23 marca 2016 roku, była prezentacja założeń Narodowego Programu Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Na spotkaniu Bydgoszcz reprezentowana była tylko przez Przewodniczącą Rady Słuchaczy KUTW i  zarazem członka Bydgoskiej Rady Seniorów, Bożenę Sałacińską.
 
Kilkuset zebranych w sali Anny Walentynowicz, gości przywitała  premier, Beata Szydło. Po niej głos zabierali: wicepremier Piotr Gliński i Pełnomocnik Rządu do spraw Społeczeństwa Obywatelskiego, minister Wojciech Kaczmarek. Celem konferencji była prezentacja założeń Narodowego Programu Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego oraz przeprowadzenie wstępnej dyskusji nad jego założeniami i zainicjowanie współpracy w  jego przygotowaniu.

Do zadań Pełnomocnika Rządu, Wojciecha Kaczmarka,  należy przygotowanie narodowego programu rozwoju społeczeństwa obywatelskiego. Monitoruje on również koordynowanie współpracy organów administracji rządowej z sektorem organizacji pozarządowych i innych instytucji obywatelskich.

- Miałam okazję porozmawiać z panią Premier. Wręczyłam Jej piękny album o województwie Kujawsko - Pomorskim. Pani Premier powiedziała, że ma w planach wizytę w naszym regionie. Wicepremiera, Piotra Glinskiego,  poprosilam o napisanie życzeń świątecznych dla naszych słuchaczy. Zrobił to, z ogromna radością i  z uśmiechem na ustach - opowiada  Bożena Sałacińska.

Tekst i zdjęcia Miłosz Sałaciński




 

Komentarze   

 
0 #5 BożenaS. 2016-04-05 19:49
Fotorelacja na www.ukw.edu.pl
Cytować
 
 
-4 #4 paula 2016-03-24 21:00
zgadzam sie z pania Basia w 100% wstydu kobieto nie masz ...
Cytować
 
 
+6 #3 Jadzia o 2016-03-24 10:35
Bożena czy ten PIS nawet juz wszedł do KUTW.Zdegradowa łaś się kobieto robiąc zdjęcia z Szydło i Glińskim.Za parę srebrników nie można sie z nimi kumać.
Cytować
 
 
-14 #2 Basia P 2016-03-24 10:31
Bozenko, wysoko siegasz.Pieknie sie prezentujesz na wysokich szczeblach.Tak trzymaj! Pozdrawiam.
Cytować
 
 
+5 #1 Basia 2016-03-24 10:30
Bez komentarza.....
Cytować
 

Dodaj komentarz