W Multikinie - Klub Kinomana.
niedziela, 23, październik 2016 19:45 Bożena Sałacińska

 Przed filmem pt.”Praktykant” wykład o bydgoskich seniorach wygłosiła Bożena Sałacińska z KUTW.

-Inauguracja Klubu przypadła w Europejskim Dniu Seniora. Na prośbę organizatorów wygłosiłam 30 minutowy wykład. W swoim wystąpieniu przedstawiłam możliwości spędzania wolnego czasu przez ludzi w wieku 60+. Wypowiedź zilustrowałam slajdami z uczestnictwa KUTW-wiczów w pokazach mody i ze statystowania w serialu „Prawo Agaty”- mówi przewodnicząca Rady Słuchaczy Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Bożena Sałacińska.

Do Multikina zaproszono seniorów w czwartek o godzinie 14.00. Na film pt. „Praktykant” z Robertem de Niro i Anne Hathaway przyszło ponad stu prawdziwych koneserów sztuki filmowej. Robert De Niro grał w tym filmie Bena Whittakera. 70-letni wdowiec odkrył, że emerytura nie jest wcale taka wspaniała...

Wspólny projekt Multikina Polska Press to nie tylko kino. To też spotkania, rozmowy, wymiana opinii pomiędzy prenumeratorami dzienników i widzami Multikina.

- Organizatorzy przewidują bezpłatną pulę biletów dla prenumeratorów dzienników regionalnych wydawanych przez Polska Press. Pozostali widzowie mogą kupić bilety w atrakcyjnej cenie, po 12 zł. Na wszystkich koneserów czeka też specjalna oferta w kawiarniach Multikina mówi Paulina Łosińska-Tomasik, Kierownik Projektu z Poznania.
Kolejnym filmem, który już w następny czwartek pokaże Klub Kinomana, będzie film pt. „Co się wydarzyło w Madison County” z Meryl Streep i Clintem Eastwoodem. 
- Na zakończenie spotkania z Prenumeratorami lokalnych gazet, wręczyłam 10 "Kopert życia". Poinformowałam o jej idei i wskazałam miejsca ich pobierania - dodaje Bożena Sałacińska.

View the embedded image gallery online at:
http://kutw.pl/w-multikinie-klub-kinomana#sigProGalleriaae80ea8b9a

Zdjęcia: Lidia Pielarska, Multikino, Bożena Sałacińska

 

Komentarze   

 
-2 #1 BożenaS. 2016-10-23 19:55
Z dużą satysfakcją przyjęłam zaproszenie Multukina. Bardzo podoba mi się projekt, którego głównym celem jest wyciągnięcie seniorów z domów!
Po spotkaniu widzowie pytali się o KUTW i możliwości bycia z nami.
Cytować
 

Dodaj komentarz