Wielkanocne wspomnienia
środa, 30, marzec 2016 21:57 Bożena Sałacińska

 

W  Jastrzębiej Górze

Wybór TRZECH KORON nie był przypadkowy. KUTW-wicze gościli w tym ośrodku wielokrotnie. Polubili "TRZY KORONY" ze względu na rodzinną atmosferę. Jest to niewątpliwie zasługa Magdy i Bartka. Ci młodzi ludzie świetnie potrafią wczuć się w potrzeby ludzi trzeciego wieku. Dzięki ich operatywności ośrodek przez wszystkie turnusy jest zajęty do ostatniego miejsca.

- Tym razem przygotowano dla nas specjalny program. W piątek, zaraz po przyjeździe, pod okiem instruktorki przygotowywaliśmy świąteczne stroiki. W Wielką Sobotę całą grupą udaliśmy się do kościoła ze wspólną święconką. Spożyjemy ją w pierwszy dzień świąt - mówi z uśmiechem Krystysia Berg.

- Po kościele wybraliśmy się na długi spacer brzegiem morza. Niektórym naszym koleżankom i kolegom nadmiar jodu uderzył do głowy. Ich organizmy nie przywykły do takiej dawki tlenu. Zrobili się nieco  senni - śmieje się Irenka Dużyk.

- Na zakończenie Wielkiej Soboty wzięliśmy udział w programie artystycznym w wykonaniu Kapeli Kaszubskiej. Dowcipne ludowe opowiastki i rytmiczna muzyka zostały nagrodzone gromkimi brawami - podsumowuje dzień wypełniony zajęciami od rana do wieczora Zbyszek Szymański.

-
Pobyt  w  "Trzech Koronach"  zakończyl się zabawą przy muzyce na żywo. Nikogo nic nie bolalo, nie strzykalo, a nogi same tańczyly w rytm muzyki lat 80 - tych. Wiekszość KUTW-owiczów wyjechala po 5-dniowym pobycie. Ja z mężem balować będę do 4 kwietnia. Mam nadzieję, że "Kazimierki" poczekają z próbami na mój powrót - usprawiedliwia się Bożenka Brzezińska.

View the embedded image gallery online at:
http://kutw.pl/wielkanocne-wspomnienia#sigProGalleria98154d1071


 

Komentarze   

 
0 #2 BożenaS. 2016-04-05 19:48
Fotorelacja na www.ukw.edu.pl
Cytować
 
 
0 #1 BożenaS. 2016-03-31 22:39
Fotorelacja na www.seniorzybydgoszcz.pl www.glosseniora.pl www.gazetasenior.pl
www.ukw.edu.pl
Cytować
 

Dodaj komentarz