Wiki zagrała KUTW-owiczom
sobota, 13, maj 2017 13:50 Bożena Sałacińska

 Bal na zakończenie obchodów X lecia KUTW

Wirginia Szmyt - jeszcze w tym roku skończy 79 lat. Jest najstarszą didżejką w Polsce. Pochodzi z Wina. Wychowała się w Poznaniu, od wielu lat mieszka w Warszawie. Z wykształcenia jest pedagogiem. Pracowała z dziećmi niepełnosprawnymi oraz z trudną młodzieżą w zakładzie poprawczym. Żona dyplomaty, z którym pięć lat spędziła na placówce w Szwajcarii.
"DJ Wika. Jest moc!" - to tytuł książki, której premiera przypadła dnia 13 stycznia 2016! Jest to zaskakująca biografia kobiety, która nie ma czasu na starość!

 

Wirginia Szmyt, czyli DJ Wika przyjechała do Bydgoszczy na zaproszenie Rady Słuchaczy KUTW. Na balu w Park Hotelu przedstawiła swoje możliwości, była z Nią MOC! Nasi panowie zabiegali, aby zatańczyć z Gwiazdą. Panie natomiast marzyły o zdjęciu z niecodziennym gościem. Wirginia starała się zaspokić wszystkie nasze potrzeby.

- Bal na zakończenie obchodów X-lecia KUTW, był bardzo udany. Wszyscy świetnie się bawili w towarzystwie Wiki - mówi z dumą Basia Popis.  

View the embedded image gallery online at:
http://kutw.pl/wiki-zagrala-kutw-owiczom#sigProGalleria514042038a

Zdjęcia: Bożena Sałacińska, Barbara Kowalczyk, Maria Chilicka

 

Komentarze   

 
0 #5 Danuta 2017-05-21 09:18
Wspaniale i z klasą bawią się seniorzy gdziekolwiek są! Ich radość z życia wszystkim się udziela :)Doczekaliśmy się okrągłego jubileuszu i życzmy sobie takich więcej !
Cytować
 
 
0 #4 Ela Rogowska 2017-05-14 08:22
Jako słuchaczka Kazimierzowskie go Uniwersytetu Trzeciego Wieku i uczestniczka wszystkich jubileuszowych spotkań chciałabym złożyć gorące podziękowania Władzom Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy za zorganizowanie naszej uroczystości i dostarczenie nam radosnych wzruszeń.

Elżbieta Rogowska
Cytować
 
 
0 #3 Ela Rogowska 2017-05-14 08:19
Zakończyły się obchody związane z X leciem KUTW.Zorganizow anie tej niezwykłej uroczystości wymagało dużego nakładu pracy,dlatego też uważam ,że szczególne podziękowania należą się Radzie Słuchaczy i Jej Przewodniczącej .Ich wspólny wysiłek pozwoli ,aby na długo w naszej pamięci pozostały wydarzenia związane z jubileuszem.Wyr azy uznania za wspaniałe przygotowanie obchodów.

Ela Rogowska
Cytować
 
 
0 #2 BożenaS. 2017-05-13 15:42
Obszerny fotoreportaż na stronie Gazety Wyborczej - 67 zdjęć!
Cytować
 
 
0 #1 BożenaS. 2017-05-13 13:55
Filmiki z balu na Facebook. Dnia 13 maja w Expressie Bydgoskim ukazał się duży artykuł na temat DJ Wiki, czyli Wirginii Szmyt.
Polecam
Cytować
 

Dodaj komentarz