Wybory na KUTW
sobota, 26, listopad 2016 19:40 Bożena Sałacińska

 Dwuetapowe wybory

W październiku 2016 roku upłynęła kadencja Rady Słuchaczy, pracującej przez dwa lata w składzie: Bożena Sałacińska, Halina Idzikowska - Banasiak, Janina Lackner, Jadwiga Obrzeźgiewicz, Andrzej Zasada.
Ustępująca przewodnicząca podziękowała członkom Rady, za dwuletnią współpracę. OKreśliła ją jako ciepłą, serdeczną. Dlatego symbolicznie każdego członka Rady, obdarowała ciepłym kocem.

Na początku miesiąca słuchacze KUTW zgłosili kandydatów na przewodniczącą/przewodnicząccego Rady. Zaproponowano  cztery osoby: Renatę Repińską, Bożenę Sałacińską, Alinę Wiśniewską i Andrzeja Zasadę.
Przed przystąpieniem do wyborów, zgłoszeni kandydaci musieli wyrazić zgodę na kandydowanie. Spośród czterech kandydatów, trzy osoby zrezygnowały z zaszczytu kandydowania. Pozostała więc tylko jedna kandydatka - Bożena Sałacińska.

Zgodnie z regulaminem KUTW, głosowanie i tak musiało zostać przeprowadzone. Oddane głosy przeliczyła Komisja Skrótacyjna w składzie: prof. Bernard Mendlik i mgr Ewa Matuszak. Potem odczytano protokół wyborczy.
Zdecydowaną większością głosów wybrano ponownie na przewodniczącą, Bożenę Sałacińską. Były później gratulacje, kwiaty i życzenia dalszej owocnej pracy, ktore  złożyli:  przewodniczący Rady Naukowo - Programowej oraz cała społeczność KUTW.

- W swoim wystąpieniu podziękowałam wyborcom za kolejne powierzenie mi obowiązków przewodniczącej Rady Słuchaczy. Zobowiązałam się, że będę pracowała tak efektywnie, jak w poprzednich dwóch kadencjach. Może nawet wspólnie z nową Radą trzeba będzie zwiększyć efektywność pracy w związku z tym, że w roku 2017 obchodzić będziemy 10-lecie KUTW - wspomina radośnie Bożena Sałacińska.

View the embedded image gallery online at:
http://kutw.pl/wybory-na-kutw#sigProGalleriae472e858a2

Zdjęcia: Maciej Banasiak, Tomasz Czachorowski (EXB)

 

Komentarze   

 
0 #4 Ela Rogowska 2016-11-27 08:29
Serdeczne gratulacje.Zycz ę sukcesów i satysfakcji.
Cytować
 
 
+2 #3 WI - FI 2016-11-26 21:00
PANI PRZEWODNICZĄCA w związku z wyborem proszę przyjąć najszczersze gratulacje. Życzę dużo satysfakcji,suk cesów oraz wytrwałości.
Cytować
 
 
0 #2 BożenaS. 2016-11-26 20:39
W najbliższym czasie podam skład Nowej Rady Słuchaczy! Na ostatnim zdjęciu siedzę w fotelu i czekam na propozycje osób, które chciałyby swój cenny czas poświęcić KUTW! Życzę odwagi w podejmowaniu decyzji.
Cytować
 
 
+2 #1 BożenaS. 2016-11-26 20:35
Jeszcze raz dziękuję za ponowne wybranie mnie na przewodniczącą Rady Słuchaczy. W tej kadencji pracować będę na 4 ręce - zobaczcie na zdjęciu ( ćwiczenie spostrzegawczoś ci).
Cytować
 

Dodaj komentarz