Wydłużają krok
czwartek, 08, grudzień 2016 20:40 Bożena Sałacińska

 Coraz więcej spacerujących

Czwartkowe spotkania grupy nordic walking cieszą się coraz większym zainteresowaniem naszych słuchaczy. Mobilizują się do wyjścia, niezależnie od aury. Pogoda jest zawsze, ale nie zawsze dobre ubranie. Na przedostatnim spacerze, niektórzy nieźle zmokli. Na szczęście nie skończyło się na chorobie. Świadczy to o tym, że nasi spacerowicze hartują się.

Kierownik grupy, Tadziu Kochański dba o to, aby zawsze wyznaczyć inną trasę marszu. Organizuje gimnastykę rozgrzewającą i usprawniającą stawy. Poza tym na zakończenie spotkania, najczęściej jest wizyta w "Kumerówce". Tam nasz "aktor"  i "komik" zabawia uczestników, dobrym humorem. Pomaga Jemu w tym dzielnie, żona Basia.

Super atrakcją grupy nordic walking będzie pożegnanie roku 2016. Nastąpi ono na zakończenie spaceru, dnia 29 grudnia. Szczegóły spotkania zna tylko organizator, czyli Tadziu. Z przecieków wynika, że będzie sporo atrakcji i szampańskiej zabawy!

View the embedded image gallery online at:
http://kutw.pl/wydluzaja-krok#sigProGalleria298c53afa6

Zdjęcia: Basia Kowalczyk, Tadziu Kochański

 

Komentarze   

 
+2 #4 Tadeusz K 2016-12-09 11:57
Zapraszam wszystkich spragnionych spacerów na świeżym powietrzu w miłej atmosferze w przepięknych plenerach parku w Myślęcinku na kolejne treningi.Niezmi ernie miło mi czytać sympatyczne opinie koleżanek i kolegów.Dziękuj ę bardzo.
Cytować
 
 
+4 #3 Basia P 2016-12-09 06:52
Podczas wczorajszego spaceru z kijkami był z nami ,,Mikołaj,,któr y podarował uczestnikom czekoladowe lizaki ze swoim wizerunkiem. A więc było: wesoło,ciekawie i smacznie. Podziękowania dla Edwina.
Cytować
 
 
+3 #2 Basia P 2016-12-09 06:42
Jak widać na załączonych obrazkach bawimy się świetnie na takich spacerach. Oprócz pięknych widoków i atrakcji przyrodniczych ,,szef grupy,, wraz z małżonką bawią nas żartami i wesołymi opowieściami.Ta kie godziny spaceru pozytywnie ,,ładują,, psychikę na dłuższy czas. Dziękuję za to pp.Kochańskim i pozostałym uczestnikom.Zap raszam wszystkich chętnych, bo warto.......
Cytować
 
 
+4 #1 andrzej z. 2016-12-09 06:35
Tak trzymać a zima was nie ruszy.Pozdrawia m.
Cytować
 

Dodaj komentarz