Z lampą czy bez lampy
wtorek, 06, grudzień 2016 21:21 Bożena Sałacińska

 Świąteczna Bydgoszcz nocą

W Mikołajkowe przedpołudnie odbyło się kolejne spotkanie amatorów fotografii. Tematem było światło i jego źródła.
Nasi słuchacze dowiedzieli się m.in. jak robić zdjęcia podczas spotkania kolędowego, które zaplanowane jest na styczeń 2017 r. W naszej sali będzie wtedy światło jarzeniowe, będą włączone lampki elektryczne. Będą również ogniki światła ze świec. Miłośnicy fotografii dowiedzieli się, że w takich warunkach można zrobić ostre zdjęcia bez lampy.
Radek Sałaciński omówił również sprawy związane z archiwizowaniem zdjęć - pendrive, płyta DVD, karta, "chmura w internecie".
- W Mikołajkowy wieczór spróbowałam zrobić zdjęcia naszej,"magicznej" Bydgoszczy. Na starym mieście jest sporo ciekawych źródeł światła. Neonowe ozdoby świąteczne są przepiękne. Nie miałam statywu, ale jak na zdjęcia z tzw. ręki, efekty są niezłe. Mogę powiedzieć, że nauczyłam się czegoś nowego - mówi zadowolona Bożena Sałacińska. 

View the embedded image gallery online at:
http://kutw.pl/z-lampa-czy-bez-lampy#sigProGalleria6ccfbec0cb

Zdjęcia: Bożena Sałacińska, Krystyna Drosik, Radosław Sałaciński

 

Komentarze   

 
0 #2 Barbara K 2016-12-15 09:27
Bardzo przydatne, ciekawe zajęcia, dowiedziałam się wiele praktycznych rzeczy nie tylko dotyczących fotografowania ale i alternatywne możliwości przechowywania kopii bezpieczeństwa fotek, jak obchodzić się z szczególnie z dyskami HDD(talerzowymi ) i o dyskach SSD etc, niezdecydowanym bardzo polecam te zajęcia.
Cytować
 
 
+3 #1 BożenaS. 2016-12-06 21:58
Mikołajkowym prezentem dla słuchaczy był upominkowy kalendarzyk, który ofiarował naszym słuchaczom, eurodeputowany Janusz Zemke. W rolę Mikołaja wcielił się Tadziu Kochański.
Cytować
 

Dodaj komentarz