Z Piastowa do Wenecji i Biskupina
wtorek, 27, wrzesień 2016 15:59 Bożena Sałacińska

 Gdzie topory, miecze, łuki - tam Biskupin, Żnin, Pałuki

Właściciel "Leśnego Domu Seniora" - Krzysztof Pazdan przygotował dla nas wiele niespodzianek. Zafundował seniorom przejazd z miejsca zamieszkania do Piastowa. Zaproszeni goście mieli  okazję poznać teren obiektu, park, zjeść pychotki. Zadbał o rozrywkę. Ufundował prezenciki, które znaleźliśmy w autokarze. Każdy otrzymał kubeczek i dozownik do leków w pięknej reklamowej torebce. Ale to nie wszystko!

- Niewątpliwą atrakcją była również możliwość zwiedzenia najnowocześniejszej remizy Straży Pożarnej w Polsce. Obiekt w Żninie został uruchomiony w 2015 roku. Uroczystego otwarcia dokonała ówczesna minister, Teresa Piotrowska. Ukoronowaniem festynu była wycieczka kolejką wąskotorową na trasie Żnin-Biskupin. Przejazd był również przez nas opłacony. Ufundowaliśmy także dla wszystkich seniorów bilety wstępu Muzeum Archeologicznego w Biskupinie. W tym czasie odbywał się w tej miejscowości  festyn archeologiczny „Biskupin Archeo–Fashion Week”, w trakcie którego królowała moda z epoki - dodaje na zakończenie Beata Zgud z działu marketingu  Leśnego Domu Seniora.

- Wycieczka była dla nas i pozostałych seniorów niezwykle atrakcyjna pod każdym względem. Impreza zrobiona byla z dużym rozmachem i z wielkim sercem. Wszyscy wróciliśmy do domu pełni wrażeń - dodaje Basia Bonk.


 

Komentarze   

 
+1 #3 Wanda 2016-09-29 17:18
Było Super Dziękuje.
Cytować
 
 
+1 #2 Basia K 2016-09-27 20:00
Dołączam się do podziękowań WI-FI była to bardzo udana wycieczka zarówno pod względem organizacyjnym jak i integracyjnym.
Cytować
 
 
0 #1 WI -FI 2016-09-27 17:10
Organizatorom PAŃSTWU SAŁACIŃSKIM za piękną wycieczkę, duuuużo wrażeń, miłą atmosferę, prezenty oraz przepiękną foto-relację ogromne : DZIĘKUUUUJEMY !!!!!!
Cytować
 

Dodaj komentarz