Z piosenką przez świat
środa, 14, marzec 2018 21:06 Bożena Sałacińska

 

 "A-nutki" w  światowym repertuarze

W Bibliotece Miejskiej przy ul. M.Skłodowskiej - Curie  wystąpił Zespół Wokalny "A-nutki", chluba Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Bydgoszczy. Zaprezentowali się w programie " Z piosenką przez świat ". Dyrygentką grupy jest pani Agata Pufal!
Repertuar różnorodny, obejmujący przeboje prawie wszystkich kontynentów przedstawiony był brawurowo z pełnym uśmiechem na twarzach. Najważniejsze jest to, że A-nutki wylądowały bezpiecznie "Nad Brdą i nad Wisłą", czyli w Bydgoszczy. Jest to piękna piosenka o naszym, królewskim mieście, założonym przez króla Kazimierza Wielkiego.
- Występ był wspaniały. Pani Agata Pufal potrafiła zaangażować widownię do wspólnego śpiewania. Jestem przekonana, o tym że "A-nutki" pięknie zaprezentują się podczas regionalnego przeglądu ogólnopolskiego konkursu ARS w Solcu Kujawskim, a we Włocławku znajdą się w najlepszej trójce w kraju - mówi z dumą Janina Boniewicz

View the embedded image gallery online at:
http://kutw.pl/z-piosenka-przez-swiat#sigProGalleria3ac68aad0c

Zdjęcia: Bożena Sałacińska, Edwin Bir

 

Komentarze   

 
+1 #2 Mirka Bilska Anioł 2018-03-16 16:57
Jestem zadowolona z naszego występu a to dzięki Pani Agatce, która potrafi dobrze fachowo przygotować zespół- jest bardzo dobrym muzykiem i sympatyczną kobietką.
Cytować
 
 
+2 #1 Bogdan Domeracki 2018-03-15 07:29
Jeszcze raz wielkie brawa..!
Cytować
 

Dodaj komentarz