Zachwyciły swoimi talentami
czwartek, 30, listopad 2017 15:49 Bożena Sałacińska

Artystyczna prezentacja w Modraczku

W wypełnionej sali Klubu "Modraczek" słuchaczka Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Bydgoszczy, Helena Wyrzykowska recytowała swoje wiersze. Ich treść była bardzo różnorodna. Jeden z nich mówiący o przeprowadzce  córki z rodziną za granicę wzruszył bardzo poetkę, ale i słuchaczy do łez. Był też wiersz o Bydgoszczy  oraz wspomnienia ze  szczęśliwego dzieciństwa i wielu Jej radosnych dni.

Prezentację uatrakcyjnił  zespół wokalny "Wrzos" z Sicienka. Słowa do kilku śpiewanych piosenek były autorstwa Helenki Wyrzykowskiej. Wspaniałą oprawę dekoracyjną  spektaklu zapewniły:  Helena Wyrzykowska oraz Małgorzata  Bruzda. Obie panie zaprezentowały kwiaty wykonane z różnych materiałów. Ich dzieła wzbudziły zachwyt zebranych gości. Zdaniem widzów,  były one piękniejsze od oryginałów.

W imieniu Rady Słuchaczy KUTW,  Halina Banasiak, podziękowała Helence Wyrzykowskiej i Małgosi Bruzda za wspaniałą prezentację , a kierownictwu klubu "Modraczek " za słodki poczęstunek oraz stworzenie słuchaczom KUTW możliwości zaprezentowania  talentów.

View the embedded image gallery online at:
http://kutw.pl/zachwycily-swoimi-talentami#sigProGalleria4ef7628416

Zdjęcia: Edwin Bir
Tekst: Halina Idzikowska - Banasiak

 

Komentarze   

 
0 #1 Ja 2017-11-30 21:47
Z Sicienka, nie Siecienka :)
Cytować
 

Dodaj komentarz