Znowu płynie
poniedziałek, 02, lipiec 2018 18:19 Bożena Sałacińska

 

 Raz, Dwa, Trzy - inauguracja Rzeki Muzyki

"Rzeka Muzyki" na stałe wpisała się w kalendarz letnich imprez kulturalnych w Bydgoszczy. Słuchacze Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Bydgoszczy systematycznie korzystają z koncertów, na które zaprasza  Prezydent Miasta Bydgoszczy, Rafał Bruski.

Zespół "Raz, Dwa, Trzy" zainaugurował tegoroczny cykl "Rzeka Muzyki". Adam Nowak wraz z zespołem wykonał takie przeboje jak: "Oczy tej małej", "Tak mówi pismo", "Gramy w zielone", "Ona już wie", "Czy te oczy mogą kłamać", "Jesteśmy na wczasach".

- Jestem wierną fanką "Rzeki Muzyki". Występ zespolu "Raz, Dwa, Trzy" dostarczył mi wiele radości. Muzycy byli doskonali, wokalista - niezwykły, a teksty Wojciecha Młynarskiego, jak zwykle wyzwalały wiele emocji, zmuszały do myślenia - relacjonuje zadowolona melomanka , Zofia Perkowska.
- Za tydzień w amfiteatrze przy Operze Nova o godz. 19-tej rozpocznie się występ Hanny Okońskiej-Ratajczak (sopran) i Łukasza Ratajczaka (tenor).  Na fortepianie akompaniować im będzie Artur Pilch (fortepian). Już się cieszę na kolejny koncert - mówi miłośniczka opery, Bożena Lefelbajn.

View the embedded image gallery online at:
http://kutw.pl/znowu-plynie#sigProGalleria63de680905

Tekst i zdjęcia: Bożena Sałacińska

 

Dodaj komentarz