Kazimierzowski Uniwersytet Trzeciego Wieku

Spotkanie z Krystyną Sienkiewicz

Spotkanie z Krystyną Sienkiewicz

Aktorka wystąpiła w programie słowno-muzycznym. Jej zabawne , prześmieszne monologi oraz humor najwyższych lotów wywoływały salwy śmiechu na widowni.

Jestem zafascynowana żywotnością Krystyny Sienkiewicz. Królowa kabaretu pomimo skończonych 77 lat, jest ciągle w wyśmienitej formie. Potrafi rozbawić publiczność , którą jak zwykle zachwyciła swoim temperamentem – wspomina występ Wanda Hojło.

Przerywniki muzyczne stanowiły znane i lubiane piosenki. Wśród których nie mogło oczywiście zabraknąć popularnych „Chacharów” z filmu „Rzeczpospolita babska”. Cały program okraszony był czarem i urokiem artystki.

– W swoim ponad godzinnym recitalu aktorka rozbawia licznie zebrana publiczność . Nie tylko śpiewając, ale również pląsając w rytm znanych wszystkim szlagierów. To był naprawdę udany wieczór dodaje Sabina Leszczyńska.

Po zakończonym recitalu poszliśmy do Krystyny Sienkiewicz, po autograf. Poprosiliśmy również o możliwość zrobienia sobie wspólnego zdjęcia. Była także okazja do rozmowy na temat humoru sytuacyjnego. Krystyna Sienkiewicz okazała się niezwykle ciepłą osobą. Zaprosiła wszystkich studentów KUTW do Warszawy. Dnia 7 listopada będzie grała z Grażyną Zielińską i Edytą Olszówką w spektaklu pt. “Zamknięty świat”. Miejscem akcji będzie Dom Kultury “Świt” – relacjonuje Bożena Sałacińska.

{gallery}sienkiewicz{/gallery}

Close Menu