Kazimierzowski Uniwersytet Trzeciego Wieku

Arkana fotografii

Arkana fotografii

Tym razem chcą podnieść swoje umiejętności robienia zdjęć. Jest to szczególnie ważne z uwagi na fakt, że wszystkie nasze działania są dokumentowane fotograficznie. Zdjęcia publikowane są na  naszej stronie internetowej, udostępniane są  innym portalom , mediom w wydaniu papierowym. Są także możliwe do obejrzenia w kronice, którą aktualnie prowadzi Halinka Czarnocka.

Pierwsze spotkanie dotyczyło ogólnych informacji dotyczących fotografowania, budowy aparatu fotograficznego. Na kolejnych warsztatach  zapoznałem moich słuchaczy z kadrowaniem, mocnymi punktami fotografii.  Każdemu pokazałem znaczenie piktogramów znajdujących się na obudowie aparatu fotograficznego. Dobrze przygotowani teoretycznie wybieramy się w plener   – mówi prowadzący zajęcia, Radosław Sałaciński.

Zdobytą wiedzę chcemy wykorzystać w plenerze. Robienie zdjęć pod okiem profesjonalisty z pewnością sprawi nam ogromną radość. Efekty tego pleneru przedstawimy tym, którzy jeszcze nie zdecydowali się na udział w zajęciachdodaje zadowolona Barbara Halska – Pietrzak.

Ustaliliśmy, że niezależnie od pogody spotykamy się dnia 12 listopada 2013 roku o godz. 13-00 przed bydgoską Bazyliką na pl. Weysenhoffainformuje Basia Marcinkiewicz.

Sam bardzo cieszę się na wspólne wyjście z seniorami. Lubię fotografować i sprawia mi ogromną radość dzielenie się swoimi umiejętnościami z innymi . Plener będzie z pewnością niezwykle udany, ponieważ słuchacze KUTW, są bardzo chłonni wiedzy  dodaje prowadzący zajęcia.

{gallery}arkana_foto{/gallery}

 

Close Menu