Kazimierzowski Uniwersytet Trzeciego Wieku

W MPiPS otworzono nowy etap  obywatelskiej Polski

W MPiPS otworzono nowy etap obywatelskiej Polski

Organizacje pozarządowe od 25 lat współtworzą wolną Polskę. Cieszę się, że razem otwieramy ten nowy etap naszej współpracyrozpoczął Władysław Kosiniak-Kamysz, minister pracy i polityki społecznej.   

Program współpracy Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej z organizacjami pozarządowymi na lata 2015 – 2017 zostanie uruchomiony na początku 2015 r.. Na realizację programu Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej przeznaczy 1,6 mld zł. Program zaprezentował Jakub Wygnański, członek Rady Działalności Pożytku Publicznego.

Cieszę się, że inicjatywa o programie wyszła od dołu. Wierzę, że już wkrótce szybko rozleje się on na inne organizacje zakończył spotkanie minister Kosiniak-Kamysz.
Program współpracy Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej z organizacjami pozarządowymi na lata 2015 – 2017 realizowany jest w ramach projektu „Synergia – program współpracy MPiPS z organizacjami pozarządowymi na lata 2015-2017”. Jest on  współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

{gallery}mpips_pozarzadowe{/gallery}


 

Dodaj komentarz

Close Menu