Kazimierzowski Uniwersytet Trzeciego Wieku

Powitanie lata w Myślęcinku

Powitanie lata w Myślęcinku

Sekcja wolontariacka zorganizowała imprezę w Myślęcinku, która była pełna słońca, radości, wspaniałych życzeń, wesołych zabaw z nagrodami.

W programie był konkurs na przyśpiewki ludowe. Wszystkich rozbawiły piosenki wybrane jako “Smak naszej młodości”. Ze śpiewem nie było problemu, ponieważ ton nadawały dźwięki akordeonu Danusi Kulas.
Nielicznie zebrani panowie, byli jurorami w ocenie wianków.Za najpiękniejszy, uznano  wianek Ani Piotrowskiej, która otrzymała “Świadectwo Wyplatacza Wianków”. Pozostali, nagrodzeni zostali drobnymi upominkami.

Podczas biesiady Kasia Giżyńska została Miss Wigoru, Danusia Kulas – Miss Zabawy, Lilka Kazubowska – Miss Kabaretu. Bożenka Wysocka – Super Seniorka. Każda z nagrodzonych pań udekorowana była stosownym medalionemwspomina Lidka  Wołkowska.
Uczestnicy biesiady złożyli najserdeczniejsze życzenia imieninowe Danusi Kulas. Natomiast na balonikach wypełnionych helem, napisaliśmy życzenia dla szczęśliwców, do których one dotrą. Z dumą patrzyliśmy, jak unosiły się wysoko, wysoko po horyzontmówi z radością Genia Janeczko.
Jak przystało na biesiadę, siedzieliśmy przy suto zastawionych stołach. Były sałatki, kiełbasa pieczona w  ognisku. W czasie jednego z tańców, piliśmy eliksir młodości. Odmłodzeni i szczęśliwi wróciliśmy do domów, z marzeniami o kolejnej udanej zabawie dodaje Danusia Bedus.

{gallery}biesiada{/gallery}


 

Dodaj komentarz

Close Menu