Korzenie naszego losu

 Uhonorowanie Laureatki

Prof. Bernard Mendlik wraz z Radą Słuchaczy KUTW, zaprosili Małgosię Jarocińską do Copernicanum. Przed wykładem akademickim, profesor pogratulował laureatce nagrody Pro Patria. Członkinie Rady Słuchaczy podziękowały koleżance i przyjaciółce KUTW, za systematyczne spotkania z historią. Jej wykłady cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród słuchaczy.
Laureatka prestiżowej nagrody, podziękowała wszystkim za docenienie Jej wyróżnienia na forum wszystkich słuchaczy. Obiecała, że nadal będzie kontynuowała zajęcia bezinteresownie dla wszystkich chętnych poznania prawdziwej historii Polski.

{gallery}jarocinska_1{/gallery}
Zdjęcia: Maciej Banasiak

W maju we wszystkich uczelniach bydgoskich organizowane są Dni Nauki. Adresowane są one do wszystkich grup wiekowych, od przedszkolaka do seniora.
Słuchacze KUTW, uczestniczyli w wykładach proponowanych przez UKW i Colegium Medicum. W Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy wykład na temat : „Korzenie naszego losu w 1050 rocznicę Chrztu Polski” wygłosiła Małgosia Jarocińska.
Jak zwykle temat był bardzo ciekawy, świetnie przygotowany. Zebrani słuchacze bili brawa na stojąco. Chętni lepszego poznania   wykładowczyni oraz prezentowanych zagadnień, winni zajrzeć na stronę www.gawedyhistoryczne.pl

{gallery}jarocinska_2{/gallery}
Zdjęcia : Halina Idzikowska – Banasiak

Napisz komentarz