Powitanie lata u Alinki

Powitanie lata u Alinki

 Urodziny i jublileusz małżeński

W przeddzień zakończenia roku akademickiego 2015/16, słuchacze KUTW uroczyście powitali lato. Spotkanie zorganizowała Grażynka Kęsicka, szefowa sekcji ekologiczno – zdrowotnej. Gospodarzami byli Alinka i Henryk Holka.

Biletem wstępu na imprezę był wianek na głowie. Pomysłowości koleżankom nie brakowało. Były wianki z żywych i sztucznych kwiatów, wykonanych samodzielnie. W konkursie na najpiękniejszy wianek zwyciężyły oczywiście nasze uzdolnione artystycznie koleżanki. Podczas wspólnej zabawy, były również konkursy wiedzy. Intelektualistki nagrodzone zostały „cennymi”  nagrodami.

Uczestnicy spotkania na chwilę zapomnieli o liczeniu kalorii, objadając się m.in. pysznym chlebem i smacznym smalcem przygotowanym przez gospodarzy. Serwowane były również sałatki, kiełbaski z grila i inne pychotki. Były także  torty, które serwowała Ania Piotrowska, z okazji swoich kolejnych 30 urodzin! Wystrzelił również  korek z butelki szampana. Zebrani gratulowali Felicji Wiśniewskiej i jej mężowi szczęśliwego 55 letniego pożycia małżeńskiego. Jubilatkom odśpiewano  tradycyjne STO LAT!

Organizatorka pikniku przygotowała śpiewniki. Wszyscy mogli więc wykazać się swoimi możliwościami wokalnymi, bo „śpiewać każdy może, trochę lepiej i trochę gorzej”! Najwazniejsze, że wszyscy jak zwykle bawili się wspaniale.

{gallery}alinka_urodziny{/gallery}

 

Dodaj komentarz

Close Menu