Piknik rodzinny na UKW

 Zebrano ponad 6 tysięcy zlotych

Dnia 17 czerwca 2016 r. w Atrium UKW odbył się rodzinny piknik – gramy dla Kacpra. Dzięki zaangażowaniu ludzi dobrej woli, udało się zebrać dla Kacpra 6 326,37 zł. Ta suma wystarczy na półroczną rehabilitację chłopca.

Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, ogród Atrium UKW tętnił życiem. Studenci, pracownicy oraz goście Uniwersytetu tłumnie stawili się na koncercie charytatywnym, z którego zebrane fundusze zostaną przeznaczone na rehabilitację syna  pracownika UKW – Kacpra Grzeszczaka.
Połączyliśmy przyjemne z pożytecznym, bo zbiórka była połączona z koncertem studentów i pracowników Wydziału Edukacji Muzycznej UKW. Wystąpił  także Zespoł Tańca Dawnego „Kazimierki” oraz duet kabaretowy z KUTW. Goście pikniku mogli skosztować kiełbaski z grilla i wziąć udział w loterii fantowej.

W imieniu rodziców Kacpra, składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które włączyły się w przygotowanie koncertu i dołożyły swoją cegiełkę do imponującego wyniku tej  zbiórkimówi prof. Bernard Mendlik.

Osoby, które chcą przeznaczyć środki na rehabilitację Kacpra, mogą to uczynić za pośrednictwem przelewu bankowego wpłacając środki na konto:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
Bank BPH S.A.
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
Tytułem:
29383 Grzeszczak Kacper darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

{gallery}festyn_ukw{/gallery}

 

Napisz komentarz