Kazimierzowski Uniwersytet Trzeciego Wieku

Kobieta SUKCESU !

 Grażyna Potocka w Casimierusie

Grażyna Potocka jest tancerką i  laureatką wielu konkursów tanecznych krajowych i zagranicznych.  Po zakończeniu kariery zawodniczej założyła szkołę tańca, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem bydgoszczan i nie tylko. Pani Grażyna Potocka jest organizatorką ogólnopolskich konkursów tanecznych różnych stylów. Jest osobą nagradzaną, docenianą przez władze lokalne i sportowe.
W listopadzie Grażyna Potocka obchodziła jubileusz 40 lecia pracy zawodowej. Na uroczystość zaproszony został Zespół Tańca Dawnego “Kazimierki”, działający w strukturach Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Bydgoszczy.
Fotorelacja z wydarzenia: https://kutw.pl/oryginalni-wsrod-tancerzy
Grupa tancerek, która zakochała się w tańcach dawnych, miała okazję zaprezentowania swoich umiejętności wśród wysokiej klasy tancerek i tancerzy, laureatów wielu konkursów krajowych i zagranicznych, mówi – Stanisław Leśniewski.
W Klubie “Casimirus” pani Grażyna Potocka opowiedziała o sobie, o swoich sukcesach, radościach. Niezwykłe spotkanie zakończyło się warsztatami tanecznymi relacjonuje “Kazimierka” Elżbieta Frankus.

{gallery}potocka_kazimierki{/gallery}
Zdjęcia: Bożena Sałacińska, udostępnione

Dodaj komentarz

Close Menu