Kazimierzowski Uniwersytet Trzeciego Wieku

Znowu płynie

 

 Raz, Dwa, Trzy – inauguracja Rzeki Muzyki

“Rzeka Muzyki” na stałe wpisała się w kalendarz letnich imprez kulturalnych w Bydgoszczy. Słuchacze Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Bydgoszczy systematycznie korzystają z koncertów, na które zaprasza  Prezydent Miasta Bydgoszczy, Rafał Bruski.

Zespół “Raz, Dwa, Trzy” zainaugurował tegoroczny cykl “Rzeka Muzyki”. Adam Nowak wraz z zespołem wykonał takie przeboje jak: “Oczy tej małej”, “Tak mówi pismo”, “Gramy w zielone”, “Ona już wie”, “Czy te oczy mogą kłamać”, “Jesteśmy na wczasach”.

– Jestem wierną fanką “Rzeki Muzyki”. Występ zespolu “Raz, Dwa, Trzy” dostarczył mi wiele radości. Muzycy byli doskonali, wokalista – niezwykły, a teksty Wojciecha Młynarskiego, jak zwykle wyzwalały wiele emocji, zmuszały do myślenia – relacjonuje zadowolona melomanka , Zofia Perkowska.
– Za tydzień w amfiteatrze przy Operze Nova o godz. 19-tej rozpocznie się występ Hanny Okońskiej-Ratajczak (sopran) i Łukasza Ratajczaka (tenor).  Na fortepianie akompaniować im będzie Artur Pilch (fortepian). Już się cieszę na kolejny koncert – mówi miłośniczka opery, Bożena Lefelbajn.
{gallery}1,2,3{/gallery}
Tekst i zdjęcia: Bożena Sałacińska

 

Close Menu