Kazimierzowski Uniwersytet Trzeciego Wieku

“Teatrzyk” zamknięty
Fot. Bożena Sałacińska

“Teatrzyk” zamknięty

Uprzejmie zawiadamiam, że z dniem 26.11.2018, zakończył swoją działalność artystyczną Zespół Teatralno-kabaretowy “TEATRZYK”, działający przy Kazimierzowskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Bydgoszczy.
Zespół ten założyłam w 2015 roku, a pierwsza premiera odbyła się w marcu 2016 roku. Było to przedstawienie “Obraz malowany poezją Agnieszki Osieckiej”. Następne przedstawienia to: “Wieczór kolęd”, “Halo Paryż, halo Rzym”, “Krakowiacy i górale po mojemu” oraz “Rozrywkowy Wojciech Młynarski”. W okresie swojej działalność zespół dał kilkadziesiąt przedstawień  reprezentując KUTW.   W roku bieżącym wzięliśmy udział w przeglądzie artystycznym seniorów ARS 2018 w Solcu Kujawskim – pisze  Elżbieta Rogowska.

W mojej pamięci na zawsze pozostaną te miłe chwile, kiedy to pracując dla zespołu mogłam realizować się artystycznie. Dziękuję wszystkim koleżankom i kolegom, którzy występowali w różnym okresie TEATRZYKU, ale tak to już bywa, że coś co się zaczyna, musi się skończyć. Ja ze swojej strony nadal będę realizować się artystycznie, ale już tylko jako “Teatr jednego aktora” – kończy swoją wypowiedź Elżbieta Rogowska.

Dodaj komentarz

Close Menu