Eurodeputowany wśród przyjaciół i znajomych

Eurodeputowany, dr Janusz ZEMKE, przyjął zaproszenie słuchaczy Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Bydgoszczy. W sali koncertowej Copernicanum „PRZYJACIEL KUTW” wygłosił wykład o polityce bezpieczeństwa i obrony Unii Europejskiej.

Po wysłuchaniu interesującego wykładu, studenci – seniorzy mieli możliwość zadawania pytań, niezwykłemu Gościowi. Po ich wyczerpaniu były podziękowania, a nawet chwile wzruszenia.
Eurodeputowany rozpoznał wśród naszych słuchaczy znajomych i przyjaciół.

Bożena Sałacińska podziękowała Eurodeputowanemu Januszowi Zemke za wieloletnią współpracę, której efektem było przyznanie Jemu zaszczytnego tytułu „PRZYJACIEL KUTW”. Zwróciła uwagę również na to, że nie bez znaczenia jest systematyczna współpraca z Ireneuszem Nitkiewiczem, wiceprzewodniczącym Rady Miasta Bydgoszcz, który pośredniczy w naszej łączności z Eurodeputowanym, który na stałe mieszka w Brukseli – mówi Jerzy Puzowski, dobry znajomy dra Janusza Zemke.

Przy wyjściu z sali wykładowej czekały na nas drobne upominki, osobno dedykowane dla Pań i Panów –mówi Joanna Rogala.Napisz komentarz